We Love Lanzarote

integration, migration, refugee-2489608.jpg

Wyjazdy firmowe na Lanzarote

polskie biuro podróży na lanzarote

Wyjazdy firmowe na Lanzarote

Lanzarote, być może najbardziej nieoczywista i najmniej odkryta z Wysp Kanaryjskich, to idealne miejsce na różnorodne aktywności zawodowe dla małych i dużych firm. Wyjazd integracyjny? Incentive? Workation? Zapraszamy na Lanzarote!  

jeep La Graciosa
wyjazdy integracyjne na lanzarote

Pogoda

Słońce rzadko opuszcza Lanzarote, a jeśli już, to tylko na chwilę, by pokazać inne kolory tej pięknej wyspy. Wyspy słońca, oceanu i ciepłego wiatru. Wakacyjna atmosfera towarzyszy nam na każdym kroku, a to dzięki unikalnemu klimatowi wiecznej wiosny. Brak upału oraz chłodnych dni potęguje zaangażowanie pracowników do skutecznej i kreatywnej pracy, ale też po prostu poprawia nastrój.

lanzarote, beach, sand-342824.jpg

Atmosfera

Tworzą ją przyjaźni mieszkańcy wyspy, ale także wspomniane warunki atmosferyczne, przede wszystkim jednak wszechobecna bliskość natury, energia wulkaniczna i bezkresny ocean, którego widok koi i relaksuje.

lanzarote wycieczki rowerowe

Przygoda

Obecność wulkanów i oceanu, szerokie plaże i małe zatoczki to niekończące się możliwości sięgania po nieznane…

Aktywności outdoorowe

 Trekking w głąb wulkanu, wycieczka rowerowa wśród pól lawowych i winnic, nurkowanie, joga na plaży, zajęcia surfingowe, degustacje lokalnych przysmaków, nauka tańca latynoskiego na plaży, rejs katamaranem na wyspę La Graciosa – to tylko przedsmak tego, co możemy odnaleźć na wyspie.

Lanzarote, wycieczki indywidualne

Kultowe miejsca

Czyli to, z czego słynie Lanzarote: wulkaniczny tajemniczy Park Timanfaya, malownicza jaskinia Jameos del Agua, porażający punkt widokowy Mirador del Rio, sekretna jaskinia Cueva de Los Verdes, tętniący zielenią Ogród Kaktusów to miejsca, które najczęściej zobaczysz na Instagramie, ale my pokażemy Ci także nieodkryte lądy!

Pandemia na zawsze zmieniła model pracy, nie tylko w Polsce. Dziś workation, czyli praca wykonywana w różnych częściach globu, cieszą się popularnością na całym świecie. Amerykański magazyn “Forbes” zaliczył Wyspy Kanaryjskie do najlepszych miejsc do pracy zdalnej. Przeczytaj, co mówią ludzie, którzy na co dzień pracują dla polskich firm, mieszkając na Lanzarote:

Poznaj opinie osób, które pracowały zdalnie
na Lanzarote

Lanzarote jest idealne do pracy zdalnej z kilku powodów. Po pierwsze pogoda jest tam dość stabilna i słońce świeci praktycznie non stop co daje mi dużo energii do pracy a długi dzień pozwala na korzystanie z uroków wyspy po pracy. Po drugie, wspaniały widok z okna często daje dużo wytchnienia i nastraja pozytywnie, kiedy pracy jest wyjątkowo dużo lub mam zły dzień. Lanzarote jest idealne dla wszystkich, którzy chcą odpocząć od zgiełku dużego miasta, potrzebują dużo przestrzeni, dosłownie i w przenośni. Właśnie na Lanzarote spacerując wzdłuż plaży i jeżdżąc na rowerze, wpadłem na pomysł jak rozwinąć swój biznes i w którym kierunku podążyć, by wykorzystać swój potencjał.

Grzegorz

Nauczyciel angielskiego

Praca jak praca, jeśli jest zdalna, możesz ją wykonywać z dowolnego miejsca. Zmienia się tak naprawdę scenografia. A ta na Lanzarote jest wyjątkowa. Bo z jednej strony bo ocean, z drugiej wulkany. Na plaży można być każdego dnia. Słońca też nie brakuje, co szczególnie ważne, gdy w Polsce jesień i zima. Do tego dochodzi coś, czego nie ma u nas, czyli luz mieszkańców Lanzarote. To wyspiarze, a do tego Hiszpanie, a więc są naprawdę wyluzowani, uśmiechnięci, mili. Mają czas, nie spieszą się, chętnie z tobą rozmawiają, więc nie ma poczucia samotności, nawet jeśli jesteś na wyspie sam.

Bartek

Copywriter

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

We Love Lanzarote to firma organizująca różnorodne aktywności łączące pracę i wypoczynek na wyspie. Siedziba mieści się na Lanzarote i stąd pracujemy dla Waszego komfortu. Za nami realizacje dla polskich i międzynarodowych podmiotów. Naszym największym, jak dotąd, wyzwaniem była organizacja eventu dla amerykańsko-niemieckiej firmy ParcelLab dla ponad 180 osób. Były wyzwania, wiele przygód, ale i sukces oraz znakomity odbiór, z czego jesteśmy dumni! 

Zorganizowaliśmy wycieczki i atrakcje, które okazały się strzałem w dziesiątkę. Aby podać choć kilka przykładów, przejechaliśmy pół wyspy rowerami elektrycznymi (kończąc przygodę na malowniczej plaży Papagayo), odwiedziliśmy najsłynniejszy prywatny dom na wyspie (LagOmar), weszliśmy do krateru wulkanu El Cuervo i degustowaliśmy wyśmienite wino podczas wyprawy do tutejszych winnic. Ale to tylko przedsmak, bo największą atrakcją była oceaniczna wyprawa na katamaranach, gdzie nie tylko podziwialiśmy oszałamiające widoki, pływaliśmy w oceanie, ale także tańczyliśmy na pokładzie, słuchaliśmy dj’a i saksofonistów oraz, cóż, po prostu integrowaliśmy się (skutecznie!). 

 

Do zobaczenia  na Lanzarote – wyjątkowej wyspie zrodzonej z ognia i wody.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *