We Love Lanzarote


Zaplanuj z nami swój wyjazd grupowy/firmowy

 

 

We Love Lanzarote – Twój lokalny partner w wyjazdach dla grup, organizacji eventów firmowych i  wycieczek jednodniowych na Lanzarote.

Lanzarote jest idealną destynacją na wyjazd integracyjny, szkolenie lub warsztat. We Love Lanzarote organizuje wyjazdy dla małych i dużych grup. Organizujemy  cały pobyt od A-Z (przejazdy, hotele, atrakcje, transport, opieka na miejscu) jak i wybrane elementy (transport, wycieczki jednodniowe). W czym jeszcze możemy pomóc? Poznaj naszą ofertę:

Oferta wyjazdów biznesowych na Lanzarote

background, beach, beautiful-2413081.jpg

Doradzimy, kiedy najlepiej zorganizować wyjazd integracyjny, biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne.

wyjazdy integracyjne na lanzarote

Zaproponujemy odpowiedni program imprezy integracyjnej zgodnie z budżetem, profilem i branżą grupy.

palm, tropical, resort-3172367.jpg

Podpowiemy, który hotel jest najlepszy i najbardziej odpowiedni dla profilu grupy.

lanzarote wycieczki po polsku

Zorganizujemy fantastyczne wycieczki jednodniowe, na których będziecie dobrze się bawić i dowiecie się o sekretach wyspy.

Lanzarote dla grup i firm

Nauczymy Was tańczyć salsę, bachatę i merengue. Pooddychacie świeżym powietrzem podczas zajęć z jogi, a jeśli będziecie chcieli weźmiemy gitarę i pośpiewamy polskie hity na plaży.

lanzarote wycieczki rowerowe

Na wyjeździe integracyjnym ma być zabawnie, rodzinnie i z luzem, dlatego zróbmy razem coś fajnego!

Poznaj opinie firm, które skorzystały
z usług We Love Lanzarote

Czołem Podróżnicy! Z Zosią miałem wielką przyjemność obsługiwać duży projekt na Lanzarote. Dzięki swojej pasji, uśmiechowi, miłości do wyspy, którą wręcz czuć w każdym słowie, grupą ja pokochała. Jeśli do tego dodamy pełen profesjonalizm podczas obsługi eventu, nadzór nad każdym etapie wycieczki i wszelkie starania, aby każdy z uczestników był zadowolony, to otrzymujecie wzorzec partnera biznesowego i przede wszystkim osobę, która Wam pokaże naprawdę to co najpiękniejsze na wyspie. Jak coś potrzebujecie na Lanzarote, piszcie do Zosi, jest naprawdę super!

Rafał Sikorski

Biuro Podróży Flugo

Sofia at We Love Lanzarote was INCREDIBLE! She went above and beyond for our event of 180 people! She arranged transport for the entire group, welcomed guests at the airport, and planned phenomenal excursions, including wine tours, bike tours, North tours, South tours, and a catamaran cruise. Our event was such a success, and we have Sofia to thank for that. THANK YOU We Love Lanzarote

Kari Sollazo

Offsite

Highly recommended. 100% personalized. Sofia is super attentive and responsive. You can count on her to design whatever excursion you need.

Alexandra Jeanmarie

Hologic

Zapraszamy do kontaktu