We Love Lanzarote

Lanzarote wycieczki rowerowe

Lanzarote rowerem- aktywność między wulkanami!

Rowerem po Lanzarote, czyli jak inaczej zwiedzić wyspę wulkanów.

lanzarote wycieczki rowerowe

Wycieczki rowerami elektrycznymi na Lanzarote

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, aby zwiedzić  Lanzarote rowerem? 

Wycieczki rowerowe po Lanzarote stają się z dnia na dzień coraz bardziej popularne, a każda miejscowość turystyczna posiada co najmniej 3 wypożyczalnie rowerowe.

Lanzarote wycieczki rowerowe
lanzarote wycieczki rowerowe

Lanzarote aktywnie!!!

Lanzarote można zwiedzić na wiele sposobów i na pewno każdy z nich jest wyjątkowy i sprawi wiele przyjemności, ale jednak  w tym wpisie będę się trzymać powiedzenia: “W zdrowym ciele, zdrowy duch”, dlatego wsiadamy na rower elektryczny i odkrywamy Lanzarote z perspektywy siodełka rowerowego.  Uwierzcie mi, nie ma nic przyjemniejszego. Podmuchy lanzaroteńskiego wiatru nie będą Wam straszne, ponieważ dzięki wspomaganiu baterii, jazda będzie łatwa i przyjemna.

Lanzarote na elektrycznym rowerze górskim!!!

W ofercie We Love Lanzarote znajduje się kilka wycieczek rowerami elektrycznymi. Każda trasa jest przemyślana i przede wszystkim dostosowana dla osób, które nie mają większego doświadczenia zarówno w obsłudze rowerów elektrycznych, jak i samej jeździe na rowerze. Dzięki Elektrycznym rowerom górskim odkryjesz fascynujący świat wulkanów, lawy, winnic i klifów. Te wycieczki rowerowe pokazują esencję i prawdziwe oblicze Lanzarote. Ogromną rolę odgrywa tu przewodnik rowerowy, który zabiera Was w takie miejsca, które samemu byłoby ciężko odkryć. 

Lanzarote wycieczki rowerowe

Wycieczki elektrycznymi rowerami miejskimi

Wycieczki elektrycznymi  rowerami miejskimi to zupełnie inne doznania. Przemieszczasz się po głównych drogach Lanzarote i docierasz w pocztówkowe miejsca na wyspie. Dzięki tym wycieczkom poznasz największe atrakcje i lokalne miejscowości na Lanzarote takie jak Caleta de  Famara, Teguise, Arrecife, czy Park Timanfaya lub LagOmar.

lanzarote wycieczki rowerowe

Dlaczego warto zwiedzić Lanzarote na rowerze?

RADOŚĆ

Wybierając rower, wybierasz RADOŚĆ! Podczas wysiłku fizycznego organizm wydziela endorfiny, a Ty nie odczuwasz bólu, tylko przyjemność.

PRZYRODA

Lepiej poznajesz otoczenie! Zatrzymujesz się kiedy chcesz i gdziekolwiek chcesz. Jesteś częścią natury. Oddychasz swieżym kanaryjskim powietrzem.

ZDJĘCIA/VIDEO

Nagrywając filmiki i robiąc zdjęcia z trasy między wulkanami i winnicami, wpływasz pozytywnie na życie innych, wywołując zdrowe nawyki sportowe!

ŚRODOWISKO

Wybierając rower, wybierasz ŻYCIE! Zarówno swoje (wzmacniasz serce) jak i natury. Jesteś ECO FIRENDLY, tak jak życzył sobie Cesar Manrique.

Lanzarote, wycieczki indywidualne

Jazda na rowerze  jest mi bardzo bliska. Dzikie wybrzeże, wszechobecność wulkanów, potężne klify i unikalny krajobraz winnic sprawiają, że wyjście na rower to czysta przyjemność. Zjechałam wyspę wzdłuż i wszerz. Wiem, gdzie jest najtrudniejszy podjazd i z której górki zjeżdża się najszybciej. Gorąco zachęcam, aby spróbować przygody na dwóch kółkach. Obiecuję! Będziecie zachwyceni! 

Poznaj ofertę wycieczek rowerowych na Lanzarote

1 thought on “Lanzarote rowerem- aktywność między wulkanami!”

  1. Super artykuł! Bardzo ciekawa propozycja aktywnego spędzenia czasu na Lanzarote. Rowerem między wulkanami – brzmi ekscytująco i niezwykle atrakcyjnie dla miłośników przyrody i aktywności na świeżym powietrzu. Na pewno wpisuję to miejsce na swoją listę podróży. Dzięki za inspirację!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *