We Love Lanzarote

Loty na paralotni na Lanzarote

lot na paralotni LANZAROTE

Podnieś się na skrzydłach marzeń i zobacz Lanzarote z lotu ptaka!

Nasza ekipa doświadczonych pilotów jest gotowa podzielić się swoją pasją i zapewnić Ci najlepsze emocje w powietrzu.

Zaufaj naszym pilotom, którzy posiadają prestiżowy certyfikat Swiss Quality Pilots, gwarantujący nie tylko szerokie doświadczenie lotnicze, ale także bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Odkryj Lanzarote z lotu ptaka w towarzystwie naszego lokalnego zespołu, który zna najlepsze miejsca do latania na wyspie. Niezależnie od wieku, kondycji czy nastroju, podczas lotu w tandemie odkryjesz niezapomniane emocje, których doświadczenie będzie trwać wiecznie w Twojej pamięci.

Poczuj się komfortowo i pewnie, wiedząc, że jesteś w najlepszych rękach naszych wykwalifikowanych pilotów. Pozwól swoim marzeniom wzbić się na wyżyny! 

Poniżej przedstawiamy 3 programy. ODKRYWCA

To lot dla amantów spokojnych unienisień i kontemplacji przyrody. To czas na łagodne unoszenie się w powietrzu i odkrywanie magicznych zakątków tej wspaniałej wyspy. 

Czas trwania: 20-30 min. 

Cena: 120€

Extra: Zdjęcia i video dodatkowo płatne (20€)

Dzień do uzgodnienia 

ROLLERCOASTER

Zaczniemy od delikatnych manewrów, stopniowo, zwiększając poziom adrenaliny za pomocą super zabawnych akrobacji. Gwarantujemy Ci niesamowite wrażenia

Czas trwania: 20-30 min. 

Cena 160€

Extra: Zdjęcia i video wliczone w cenę

Dzień do uzgodnienia 

PRZYGODA

Lot all-inclusive: dłuższy i pełen adrenaliny (tylko jeśli tego chcesz). Przejmij kontrolę, bądź pilotem i wróć do domu z niespodzianką.

Czas trwania: ok.45 min 

Cena: 200€

Extra: Zdjęcia, video wliczone w cenę + niespodzianka 

Dzień do uzgodnienia